Екскурсія до музею природи

  • Вартість

    30 грн, 15 грн
  • Для кого

    дорослі - діти

Музей природи розташований у старовинному селі Зеленів. Гарний кам’яний будинок у центрі села збудований 100 років тому та не має аналогів на Буковині. В експозиції близько тисячі експонатів фауни буковинського краю.

Вартість для дорослих – 30 грн,  для дітей – 15 грн.

ПРИМІТКА

  • Вікова категорія для дітей, які оплачують надані рекреаційні послуги – від 7 до 16 років (дана пільга не стосується послуг «Екскурсія екологічними стежками (з супроводом працівника Парку)», «Екскурсія маркірованими маршрутами (з супроводом працівника Парку)», «Екскурсія маркірованими маршрутами та екологічними стежками (без супроводу працівника Парку)»).
  • Звільняються від сплати за рекреаційні послуги ветерани війни, ліквідатори аварії на ЧАЕС, особи з інвалідністю І-ІІ групи, діти віком до 7-ми років, працівники національного природного парку «Вижницький», а також при офіційному зверненні органів державної влади надати територію та рекреаційні послуги безкоштовно.
  • Проводять екскурсії і приймають оплату за рекреаційні послуги працівники відділів еколого-освітньої роботи, рекреації, Солонецького ПНДВ та Вижницького ПНДВ з видачею розрахункових квитанцій.

 

За більш детальною інформацією телефонуйте:

+38(050) 374 96 91

+38(097) 013 85 57 - Ольга Дудченко