Колір марки
Складність
Протяжність
Тривалість
Село Виженка
Починається маршрут в селі Виженка, де витікає ліва притока річки Виженка – Лісківець. На пагорбі видніється церква святого Іоана Сучавського – історико-культурна пам’ятка, яку зведено 1792 р. Рухаючись по руслу потоку, на лівому березі ми можемо побачити невеликий водоспад “Лісківець”. Він утворений в тонкоритмічних пісковиках, виражений шаром геологічного відслонення похилого типу. Його висота 2,6 м, привабливий та легко доступний для туристів. Джерело мінеральної води “Діяна”, за типом “Нафтусі”, яку рекомендують вживати за деяких хвороб печінки, нирок, обміну речовин.
Печера Довбуша
Печера Довбуша – карстово-спелеологічна пам’ятка природи місцевого значення. Статус надано з метою збереження мальовничого скельного комплексу з печерою. Це вертикальна похилена тріщина тектонічного походження в карбонатних пісковиках верхньокрейдового часу. Довжина – 22 м, ширина ходу – до 1,5 м, висота 3 – 6 м. Зараз печера на відстані 10 метрів засипана, і пройти через неї на правий берег річки Черемош неможливо.
На вершинах хребтів
На хребті Верхріччя (834,3 м над рівнем моря) і Береза (822,5 м над рівнем моря) відкриваються чудові краєвиди на долину річки Черемош та сусідню Івано-Франківську область. На луках ціле літо буяють трави. Місцеві жителі збирають лікарські рослини, висушують та готують з них духмяні, смачні, а ще й корисні чаї. Лісовою дорогою можна назбирати грибів, поласувати лісовими ягодами.
Перевал Німчич. Рекреаційний пункт "Лужки"
Закінчується маршрут біля перевалу Німчич, що має висоту 586 м над рівнем моря і є кордоном між двома районами – Вижницьким і Путильським. Це одне з найбільш мальовничих місць у Буковинських Карпатах. Відомий ще за часів австро-угорського правління Міжнародний гірськолижний туристичний комплекс “Німчич” гостинно запрошує гостей та любителів активного відпочинку.
Для замовлення екскурсії телефонуйте:
+38(096) 3979541 – Ілля Сорокан
+38(097) 460 12 36 – Лідія Головатюк
Відхилення від маршруту.
Пошкодження об’єктів природи.
Розведення вогнищ в невідведених для цього місцях, куріння при проходженні через лісові масиви.
Рубка і пошкодження дерев зривання квітів, збір лікарських рослин.
Полювання на тварин, руйнування місць їх проживання.
Відлов риби будь-якими способами.
Перебування з вогнестрільною зброєю.
Засмічення території, шум.
Повідом МНС перед тим як йтимеш в похід, для того щоб рятувальники швидко і вчасно вас знайшли якщо щось трапиться. Для цього потрібно зробити всього лише два кроки:
Заповни онлайн-форму для інформування гірських пошуково-рятувальних підрозділів про заплановані туристами мандрівки гірською місцевістю
Онлайн формаЗанотуйте собі в мобільні телефони гірських пошуково-рятувальних підрозділів того району, в якому ви збираєтесь подорожувати.
Контакти підрозділів