Що і де поїсти

Місцеві смаколики

Так історично склалося, що майже кожному регіону України властива своя традиційна кухня. Століттями змінювалися межі країни, частково – національний склад мешканців, але люди ретельно зберігали свої "смакові" традиції. Буковина в цьому сенсі унікальна, адже тут проживає, крім українців, чимало людей інших національностей. Найбільше – румунів, молдован та поляків. Є німці, чехи, словаки, угорці, євреї.

Багатовікове сусідство та природне взаємопроникнення національних традицій і кулінарних уподобань призвели до утворення особливої кухні, яка вирізняється різноманітністю продуктів, смакових комбінацій і способів приготування страв. Усі, напевно,  чули назву страви – банош, і саме ця страва є візитною карткою нашого регіону.

Для буковинської кухні більш характерні різновиди м’ясних, рибних та овочевих страв. До них додається чимало видів прянощів, дуже популярні, наприклад, м’ясо, крученики, картопля по-буковинськи, запечена з салом, цибулею та зеленню, фарширована риба, перець, грибочки, яблука "в хустинках" з листкового тіста. І, звичайно, банош.

Пропонуємо місцеві заклади, де ви зможете скуштувати ці страви та за попередньою домовленістю організувати обід чи вечерю.

ТУРИСТИЧНИЙ КОМПЛЕКС "СТІЖОК"

Місце розташування: вул. Ольги Кобилянської, 1, Берегомет, Україна, 59233.

(03730) 33070067 575-01-64

[email protected].

Ресторан готелю "Стіжок" – у традиційному гуцульському стилі. Там  готують страви української, гуцульської та європейської кухні.  Дві зали ресторану пристосовані для проведення урочистих заходів, конференцій, корпоративів та вміщують до 160 осіб.

КАФЕ "ДОЛЬЧЕ ВІТА"

Місце розташування: за 500 метрів від підніжжя гори Стіжок, у центрі селища Берегомет,  вул. Центральна, 10\б.  Відстань до ГК  "Мигово" – 12 км, до м. Вижниці – 22, а до м.Чернівці – 57 км.

093 170-74-61

[email protected]

У кафе є окремий  бенкетний зал на 150 місць, з живою музикою, де  можна  проводити урочисті заходи, та піцерія, яка розрахована на 30 осіб і працює з 11.00 до 23.00.  В ресторані і кафе пропонують комплексне харчування, а також страви з меню.

 

"КОЛИБА"  МИГОВО

Місце розташування: Мигово, Вижницький район, Чернівецька область, вул. Буковинська, 178,  59236

+380 66 887 3000.

Ресторан "Колиба" зустрічає гостей затишною обстановкою і смачними стравами української кухні в кращих традиціях Буковини і Гуцульщини. Відвідувачі можуть замовити як комплексне харчування, так і будь-які страви під замовлення. Страви, які тут подають, вирізняються вишуканістю смаку, національним колоритом та високою якістю продуктів, що використовуються в приготуванні. Водночас ціни в ресторані цілком доступні і розраховані на широке коло відвідувачів. Колиба є чудовим місцем для проведення весіль, бенкетів, фуршетів, корпоративів та просто обіду чи вечері.

ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННИЙ КОМПЛЕКС "СТОЖАРИ"

Місце розташування: м. Вижниця, вул. Українська, 106 Г

(03730) 2-27-69; 38-097-903-97-65

[email protected]

Заклад зручний для проведення різноманітних святкових і корпоративно-масових заходів (дитячі свята, весільні церемонії, корпоративи, тренінги, семінари і конференції тощо).

Комплекс "СТОЖАРИ" відрізняється від інших тим, що тут гостям пропонують проживання, харчування, організацію  та проведення заходів (три в одному). Це особливо зручно, якщо проводяться виїзні заходи.

Тут пропонують  гостям нову послугу – оформлення фуршетних столів: фруктових, солодких, пивних, українських, дитячих, які будуть доречними не лише на святкуванні весілля, а й під час організації інших бенкетів.

Ресторан "КУПАЛЬСЬКА НІЧ"

Місце розташування: Чернівецька область, Вижницький район, м. Вижниця, вул. О. Довбуша, 1 а

+38 (067) 282-56-41

Одноповерховий ресторан розрахований на 100 місць, бенкетний зал на 30 місць та літня тераса. Тут можна дуже смачно поїсти, адже страви запропонують на будь-який смак.