Рекреація

Рекреація

Туристи завжди мріють потрапити в гарні, недоторкані місця. Наше завдання – створити належну для цього інфраструктуру і подбати, аби надмірний потік мандрівників не завдав шкоди природі. Парк виконує завдання щодо організації рекреаційної інфраструктури, поширює мережу еколого-туристичних маршрутів і екологічних стежок, рекреаційних зон з метою створення сприятливих умов для відпочинку й екологічної інформованості відвідувачів Парку.

Сьогодні на території Парку, в місцях традиційного відвідування туристів, функціонують два рекреаційні пункти з широким набором відпочинкової інфраструктури (альтанки, гойдалки, столи з лавочками, мангали, волейбольні майданчики, туалети тощо) – "Велика розчищ" (урочище Сухий, смт. Берегомет) і "Лужки" (урочище Лужки, с. Виженка). Їх постійно реконструюємо та дооблаштовуємо.

РП "Велика розчищ"
РП "Лужки"
Альтанка на воді на території РП "Велика розчищ"

Також облаштовано 25 рекреаційних площадок різних типів (в урочищах Стебник, Сухий, Малий Стіжок, Солонець, Лужки та на приофісній території). Туристи можуть орендувати подобово "Рекреаційний будиночок" в урочищі Стебник.

Національний природний парк "Вижницький" пропонує відвідувачам незабутні і дуже цікаві еколого-туристичні маршрути та екологічні стежки, розроблені відділом рекреації.  Вони пролягають по території Парку та прилеглими територіями. Екскурсійні маршрути передбачають відвідування пам’яток природи, історико-архітектурних пам’яток, а також безмежну красу панорам та мальовничих краєвидів, які можна споглядати з висоти пташиного польоту. На вибір пропонуються маршрути різного ступеня протяжності та рівня складності https://vyzhnytskyi-park.in.ua/mandruy/marshruty/

Рекреаційний пункт "Велика розчищ"
Інформаційно-пізнавальне забезпечення.
Рекреаційний будиночок