7 липня День працівника природно-заповідної справи

Заповідна справа – це важливий напрям природоохоронної діяльності, покликаний зберігати і дбайливо використовувати унікальні куточки природи. Це щоденна робота людей, які прагнуть зберегти природу України і для яких її збереження стає справою життя.

Указом Президента України від 18 серпня 2009 року №629 днем професійного свята працівників природно-заповідної справи визначено 7 липня. Він обраний невипадково, адже асоціюється з прадавнім святом Івана Купала – з періодом, коли сонце приходить до зеніту, дає найбільше тепла та світла, виявляє свою чудодійну силу для рослинного і тваринного світу, а отже і для людини.

З нагоди відзначення Дня працівника природно-заповідної справи, щиро вітаємо всіх фахівців та професіоналів, хто своєю працею, в нелегкий для України час, не боячись жодних труднощів і долаючи всі перепони, сприяє збереженню та примноженню природного багатства, ветеранів галузі, екоактивістів громадських організацій, котрі стоять на варті охорони природи та всіх небайдужих громадян, які віддають свої знання та енергію кропіткій справі збереження та відтворення унікальних куточків нашої місцевості. Бажаємо Вам міцного здоров’я та успіхів у благородній справі. Нехай щоденне спілкування з природою й турбота про неї дарують натхнення в роботі та приносять впевненість у кращому майбутньому.

До відзначення Дня працівника природно-заповідної справи працівники Парку  провели годину спілкування «Заповідна справа – важливий напрямок природо-охоронної діяльності»  з школярами, які тимчасово перебувають у нашому краї.