Всесвітній день домашніх тварин

🐕‍🦺Всесвітній день домашніх тварин🐈 відзначається щорічно 30 листопада. Це свято для тих, хто любить кішок, собак, папуг та інших домашніх тварин. Їх не дарма називаються меншими братами людини, адже вони потребують турботи та піклування. Особливо це стосується тих вихованців, які цілковито залежать від свого господаря. Своїми цікавими розповідями про домашніх тварин поділилися учні 2 класу Лопушнянського ліцею та 2-А класу ОЗ «Мигівський ліцей». Також діти розмальовували своїх домашніх улюбленців, відгадували загадки про них.
🐇🐈Школярі 2-Б класу ОЗ «Мигівський ліцей» до Всесвітнього дня тварин переглянули відеоролик "Цікаві факти про домашніх улюбленців", відгадували загадки, пограли в гру «Хто що їсть», а також розмалювали своїх домашніх тваринок.
Класним керівником Степанією ДАНКО проведено годину спілкування «Наші домашні улюбленці» з учнями 2-Б класу Берегометського ліцею №1.
Діти переглядали відео, відгадували загадки, малювали малюнки, зробивши виставку та розповідали про своїх екзотичних домашніх тваринок.
😀Юні художники 7-8 класів Берегометського ліцею №2 разом з вчителем біології Жанною ГАВАЛЕШКО спробували відтворити на папері свої домашніх улюбленців.
Дякуємо школярам 4-Б та учнів 1-А класів ОЗ «Мигівський ліцей», 1 класу Лопушнянського ліцею, 2-В класу Берегометського ліцею, учнів 4 класу Замостянської ЗОШ І-ІІІ ст., дошкільнятам Мигівського ЗДО.
🐕‍🦺Ми маємо пам’ятати, що кожна приручена тваринка потребує турботи та відповідального ставлення до себе.