День літнього сонцестояння

З 20 на 21 червня відзначається День літнього сонцестояння.☀️ Це час, коли Сонце досягає свого найвищого положення на небосхилі, а день стає найдовшим у році. Ще первісні люди спостерігали за народження Сонця, яке було у них в особливій шані. Вони розуміли, що від сонячного світла й тепла залежить життя на Землі.
Традиційно колектив Парку у цей день спостерігав за явищем сходу сонця, здійснивши Ra-тур «Народження сонця» на гору Малий Стіжок.
Учасники прослухали пізнавальну екскурсію про скельно-сакральний комплекс «Буковинський «Стоунхендж»», взяли участь у конкурсах та квест-грі «Пошук артефактів на мегалітичному комплексі».
На світанку піднялися на вершину гори в очікуванні сходу Сонця. Атмосфера була наповнена захопленням та магічністю, коли яскраво-багряна куля почала засівати горизонт, наповнюючи небо яскраво-оранжевими та рожевими відтінками.
Вкотре спостерігаючи за цим явищем, ми відчуваємо нові емоції та відчуття єднання з природою і всесвітом. День літнього сонцестояння нагадує нам про величезну силу та красу природи, про те що ми є часткою цього чудового світу і повинні берегти його.