Дмитрівська церква першої половини ХІХ ст.

Дерев’яний храм Св. Димитрія Солунського розташований на західній околиці міста Вижниці, в присілку Рівня. Побудований в 1883 році у стилі народної архітектури дерев’яних церков Гуцульщини, що розташований по той бік Черемошу (Івано-Франківська область), але відрізняється від них значним виносом бічних прибудов нефа та відсутністю критої галереї (опасання). Церква тризрубна, триверха, її стіни з прямокутними  вікнами пофарбовані у блакитний колір, дах покритий бляхою. Над нефом розташований центральний восьмигранний масивний купол, крім центрального купола у вівтарній частині і над бабинцем є куполи, менші за розміром. Різноманітність силуету церкві надає її розташування на схилі пагорба, внаслідок чого підмурки мають неоднакову висоту.

Зараз інтер'єр храму повністю осучаснений, за винятком окремих елементів іконостасу, Царських Воріт та куполів. Стіни зсередини обшиті свіжим деревом. Збереглися чотири старі автентичні хрести. Поряд стоїть сучасна дзвіниця, складена з бруса, та невелика капличка.

Дмитрівська церква – видатна пам'ятка дерев'яної гуцульської архітектури місцевого значення, яка, на жаль, не потрапила до переліку архітектурних пам’яток державного значення.

Можемо зустріти на маршруті "Назарова криниця".