Еколого-просвітницький центр

Тим, хто хоче розширити кругозір екологічних знань, кого цікавлять питання охорони довкілля запрошуємо відвідати еколого-просвітницький центр куди входять еколого-естетичні експозиції "Чотири пори року" та "Саламандра і шафран".

Еколого-естетична експозиція "Чотири пори року" створена у 2001 році за фінансової підтримки міжнародної програми TACIS "Транснаціональна екологічна мережа Карпат". Освітня діяльність реалізовується шляхом проведення еколого-спрямованих екскурсій для різних вікових груп населення. Виставка максимально відображає реальний світ природи, її зміну, явища і процеси, що в ній відбуваються. Тематичною основою у створенні еколого-просвітницького центру стала стежина, яка репрезентує всі природні комплекси низькогірної зони Буковинських Карпат.

Екологічна експозиція «Саламандра і шафран» є втіленням новітніх підходів у еколого-просвітницькій роботі, а також створення репрезентативних локацій для приваблювання відвідувачів парку.  Саламандра довжиною п’ять метрів та квітка заввишки біля двох метрів є її ключовими елементами. Експозиція загострює увагу саме на ці червонокнижні види флори і фауни Карпат. Саламандра і шафран є дуже вразливими видами.

Еколого-естетична експозиція "Чотири пори року"
Еколого-естетична експозиція "Чотири пори року" (Зима)
Еколого-естетична експозиція "Саламандра і шафран"