Музей-садиба Назарія Яремчука

Розташований на околиці містечка Вижниці, в присілку Рівня. Музей створений в батьківському домі, де пройшли дитинство і юність Назарія Яремчука. Створила його старша сестра Катерина і назвала на честь однієї з найвідоміших пісень співака – "Смерекова хата". Вона ж доглядає за садибою і з радістю розповідає відвідувачам про брата, що був порядною, гостинною та доброю людиною, про його становлення як виконавця. В музеї можна побачити сімейні реліквії родини Яремчуків, фотографії та особисті листи видатного маестро, журнальні та газетні статті, тут зібрана вся дискографія "Лелека з України", нагороди співака.

Сам будинок є зразком типової хати буковинського селянина. Будинок для своєї родини Назарій Яремчук, батько співака, вибудував міцний, одноповерховий, з високим дахом, що імітує крутизну схилів навколишніх гір. Він зберігся фактично в первозданному стані.

Відвідувачам буде цікаво оглянути вишиванки співака, його сценічні костюми та святкову сорочку, вишиту матір’ю старовинною технікою низинки.

Можемо зустріти на маршруті "Назарова криниця".