Церква св. Івана Сучавського

Розташована на пагорбі в центральній частині села Виженка, церква домінує над долиною однойменної річки. Складається з дерев’яної церкви та побудованої водночас з нею цегляної дзвіниці, це справжній шедевр буковинської школи дерев’яного зодчества.

Історико-культурна пам’ятка дерев’яної архітектури національного значення – церква св. Іоана Сучавського – один з найяскравіших зразків буковинського дерев’яного храму перехідного типу від хатнього до одноверхого. Зведена 1792 р., залишилася фактично незмінною, за винятком невеликої рубленої ризниці, прибудованої до південної стіни вівтаря наприкінці XIX ст., а також каркасного притвору прямокутної в плані форми, облаштованого в першій половині XX ст. на захід від бабинця. У 1970 р. проведено комплексну реставрацію споруди, що не лише сприяло відновленню первісного вигляду пам’ятки, але й підвищило рівень її цілісності та завершеності.

Дзвіниця – прямокутна в плані невелика цегляна будівля, що розташована на південний захід від церкви. Головними архітектурними акцентами пам’ятки є три високі аркові отвори дзвонів, а також пластичний ґонтовий дах традиційної двосхилої форми.