В наметі

Рекреаційний пункт "Лужки"

Розташований в урочищі Лужки. На мальовничій галявині, що розкинулася на березі бурхливої гірської річки Виженка, розміщено 2 великі альтанки, що в дощову погоду можуть слугувати як місця для наметів. В центрі облаштоване місце для вогнища зі спеціальним отвором-димарем. Одна альтанка вміщує до 8 осіб. Сім столів з лавками, сім мангалів з каменю з лавками, дві гойдалки, три ящики для сміття, два туалети, місця для наметів, автостоянка. Загальна місткість – 50 мандрівників. Є джерело питної води.

 

Рекреаційний пункт "Лужки"

Рекреаційний пункт "Велика розчищ"

Розташований в урочищі Сухий. На живописній галявині розміщені чотири чотирикутні альтанки, одна шестикутна на бетонній основі і одна шестикутна альтанка на воді з кованим містком. Є стіл з лавочками, шість мангалів з лавками, три гойдалки, волейбольний майданчик, дитячий куточок, ящики для сміття, туалети, автостоянка, місця для наметів, огорожа. Загальна місткість – 50 осіб. Неподалік є джерело для пиття.

 

Рекреаційний майданчик "Сонячна поляна"

Розташований в урочищі. На огородженій галявині є три шестикутні альтанки, що вміщують до 10 осіб кожна. Є накриття 10 на 6 метрів, що слугує для наметових таборів захистом від негоди, може бути їдальнею, а на горищі можна облаштувати спальню до 30 осіб. Достатньо місця для 10-20 наметів. Джерело мінеральної води "Стебник" розташоване на віддалі 50 м від майданчика. На території є також викопана криниця.