Міжнародний день Чорного моря

В останній день жовтня відзначається Міжнародний день Чорного моря🌊🦈. 31 жовтня 1996 року шістьма причорноморськими країнами було підписано стратегічний план із реабілітації та захисту Чорного моря.
Для кожного з нас ця дата є приводом замислитися як допомогти Чорному морю зберегти його екосистему, щоб воно залишалося на довгі роки справжньою перлиною для планети і затишною домівкою для живих організмів.
За сприяння працівників Парку, для учнів 4-Б класу ОЗ «Мигівський ліцей», було продемонстровано мультфільм «Мешканці Чорного моря», в якому розповідається кого можна зустріти в Чорному морі, чим цікаві його мешканці та що таке фоториболовля. Школярам 6-Б класу Берегометського ліцею №1 підготовлено презентацію «Міжнародний День Чорного моря», з якої діти дізналися звідки походить назва моря, про його рослинний і тваринний світ та цікаві факти. А з учнями 5-Б класу Коритненського опорного ліцею проведено вікторину "Мешканці морів та океану".
До відзначення Міжнародного дня Чорного моря🦈🌊 доєдналися школярі 3-4 класів Коритненського опорного ліцею.
Дякуємо за співпрацю класним керівникам Катерині МЕЛЬНИЧУК, Ользі ГОЛОВАЧ, Івану СТАСЮКУ, Галині БОГДАНЮК, вчителю природознавства Валентині ПРІНЬКОВСЬКІЙ та вчителям біології Оксані ЛЮТИК, Любові КОЛОТИЛО.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та працювати💙💛