Міжнародний день Землі

🌏Прекрасна, багата, щедра наша Земля. Вона чарує нас барвами полів, лісів і степів. Ми прийшли на цю Землю, щоб жити, працювати, розвиватися і творити.
🌍Щороку 22 квітня жителі нашої планети відзначають День Землі. Цей день покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарує нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.
🌿До відзначення цього дня зі школярами 1-5 класів Вовчинецька гімназія, 2-Б, 4-Б та 9-Б класів ОЗ «Мигівський ліцей» проведено ряд заходів, які сприяли поглибленню екологічних знань, розвитку творчої уяви, спонукали учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи і відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.
💚Дякуємо за співпрацю класними керівникам Людмилі ШУТАК, Євдокії МЕЛЬНИЧУК, Ганні ПИСАРЮК, Олесі ЛАШКІБІ, Катерині РИБАК, Марії БІЛАВІ, асистенту вчителя Степанії КОВАЛЬЧУК, Катерині МЕЛЬНИЧУК, асистенту вчителя Марині ТКАЧУК та вчителю біології Галині КОФЛЕР.
🌿🌎До дня Землі долучилися учні 2-А класу ОЗ "Мигівський ліцей". Під час заняття учні складали пазли і сенкани та розфарбовували малюнки планети.
💚Дякуємо за співпрацю класному керівнику Світлані БОДНАРЮК.
🌿🌿До Дня Землі долучилися учні 6-7 класів Вашківецький ЗЗСО I-III ступенів імені Івана Бажанського . Під час заняття учасники заходу складали пазли, грали в гру "Весела планета та сумна планета", обговорювали практичні поради на кожен день, як бути дружнім до довкілля.
💚Дякуємо за співпрацю студентці-практикантці навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів Діані Орчук.