Лісова пожежа!

На території Вижницького ПНДВ сталася пожежа. Вогонь перекинувся з території Філії ДП "Путильський лісгосп" в урочище Маленишний. Станом на 15.00 год, працівниками служби державної охорони вдалося частково ліквідувати пожежу. В результаті було знищено лісову підстилку приблизно на площі 5 гектарів, завдані збитки ще обраховуються.
Лісові пожежі – це найбільше лихо для лісу. За лічені хвилини вони знищують або пошкоджують лісові насадження, що вирощувалися десятиріччями на сотнях, а інколи й тисячах гектарів. При цьому знищується не тільки лісова рослинність, гинуть також дикі тварини, птахи, комахи. Більшість пожеж в екосистемах виникають саме через людський фактор: кинутий недопалок, непогашене багаття та ін.
Шановні громадяни, відвідувачі лісу ❗️
Зараз пожежонебезпечний період у зв’язку з сезонним потеплінням. Закликаємо вас дотримуватись правил пожежної безпеки. За порушення Правил пожежної безпеки в лісах України, затверджені наказом Державного комітету лісового господарства України від 27.12.2004р № 278, громадяни несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу, або кримінальну у вигляді позбавлення волі до 10 років.