Наша допомога птахам

Зима для птахів – це велике випробування. Коли надворі починаються холоди, їм доводиться нелегко. Щорічно національний природний парк «Вижницький» проводить екологічну акцію «Наша допомога птахам».
Залучення школярів до підгодівлі зимуючих птахів – це важливий і пізнавальний процес, який сприяє розвитку екологічної свідомості та любові до природи у дітей.
До екологічної акції доєдналися учні 4-Б класу ОЗ «Карапчівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.». Школярі спільно з батьками зробили годівнички, які розвішали в саду біля навчального закладу і насипали різноманітного корму і хлібних крихт. Якщо кожен із нас у зимовий час допоможе птахам, то цим допоможе їм перезимувати.
🐦Школярі 7 класу Берегометської гімназії активно допомагають зимуючим птахам. Вони принесли змайстровані вдома годівнички, прилаштували їх на деревах в саду, насипали різний корм і через деякий час вже спостерігали за першими горобчиками та синичками, які прилетіли до них. Відтоді всі школярі активно слідкують за наявністю їжі в годівничках, бо знають, що корм потрібно класти щодня і бажано в однаковий час.
🐦До екологічної акціїдоєдналися учні 2-А класу з класним керівником Світланою БОДНАРЮК ОЗ "Мигівський ліцей", учні 2-А класу  Мілївського опорного ліцею разом з класним керівником Тетяною ПАЛІЙ.