Прісноводні артерії нашої планети

🏞Річки - це прісноводні артерії, які незамінні для життя нашої планети. Річкова екосистема має надзвичайно високий рівень біорізноманіття. Проте за останні п'ятьдесят років популяція прісноводних рослин і тварин зменшилася на 80%, що вдвічі швидше, ніж популяція морських видів. Ця тривожна тенденція спричиняється греблями, надмірним водозабором, забрудненням річкової води та впливом кліматичних змін, що становить серйозну загрозу існування річок нашої планети.
🌎Всесвітній день річок створений з метою підкреслення цінності річок, привертання уваги суспільства до їхніх проблем і сприяння заходам з природоохорони було створено екологічне свято та відзначається щороку в останню неділю вересня.
Спільно з вчителем географії та учнями 6 класу Лопушнянського ліцею, працівники Парку провели урок-семінар на тему "Річки в Національному природному парку 'Вижницький'". Всесвітній день річок є надзвичайно важливою подією, яка одночасно підвищує обізнаність громадян щодо цієї проблеми і закликає кожну свідому особу задуматися про власний внесок у захист наших прісноводних артерій.
💛💙Дякуємо нашим військовим Збройних Сил України за можливість навчатися на нашій рідній землі.
P.S. Дякуємо за співпрацю вчителю географії Наталії ЛЕНЦІ🌸