Екскурсія по еколого-просвітницькому центру (ЕПЦ):

  • Вартість

    30 грн, 15 грн
  • Для кого

    дорослі - діти

Еколого-просвітницький центр пропонує для огляду експозиції "Чотири пори року" та "Саламандра і шафран", а також куточок живої природи.

Вартість для дорослих – 30 грн; для дітей – 15 грн.

ПРИМІТКА

  • Вікова категорія для дітей, які оплачують надані рекреаційні послуги – від 7 до 16 років (дана пільга не стосується послуг «Екскурсія екологічними стежками (з супроводом працівника Парку)», «Екскурсія маркірованими маршрутами (з супроводом працівника Парку)», «Екскурсія маркірованими маршрутами та екологічними стежками (без супроводу працівника Парку)»).
  • Звільняються від сплати за рекреаційні послуги ветерани війни, ліквідатори аварії на ЧАЕС, особи з інвалідністю І-ІІ групи, діти віком до 7-ми років, працівники національного природного парку «Вижницький», а також при офіційному зверненні органів державної влади надати територію та рекреаційні послуги безкоштовно.
  • Проводять екскурсії і приймають оплату за рекреаційні послуги працівники відділів еколого-освітньої роботи, рекреації, Солонецького ПНДВ та Вижницького ПНДВ з видачею розрахункових квитанцій.

 

За більш детальною інформацією телефонуйте:

+38(097) 460 12 36 - Лідія Головатюк