Користування рекреаційним будинком

  • Вартість

    700 грн
  • Тривалість

    1 доба

Будиночок розміщений в урочищі Стебник (смт Берегомет). На закритій території є двоповерховий будинок, оброблений натуральним деревом, що вміщує до 6 осіб. На першому поверсі: кухня (плита, холодильник, посуд), вітальня з каміном і телевізором, санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник). На другому поверсі дві двомісні кімнати. У дворі альтанка з освітленням, мангал, ставок. Поруч висаджена плантація сосни кедрової, яка відома своїми цілющими властивостями завдяки фітонцидам, що застосовуються в ароматерапії. Є стоянка для автомобіля.

Вартість – 700 грн/добу.

ПРИМІТКА

  • Мінімальна кількість туристів на екскурсіях маркованими еколого-туристичними маршрутами і екологічними стежками – 10 осіб, але не більш як 20 осіб (одна група).
  • Вікова категорія для дітей, які оплачують надані рекреаційні послуги – від 7 до 16 років (ця пільга не стосується послуги "Екскурсія маркованими еколого–туристичними маршрутами і екологічними стежками").
  • Звільняються від сплати за рекреаційні послуги учасники Другої світової війни, АТО, ліквідатори аварії на ЧАЕС, інваліди І-ІІ групи, діти віком до 7-ми років, працівники Національного природного парку "Вижницький", а також у разі офіційного звернення з проханням надати територію та рекреаційні послуги безкоштовно – органи державної влади.
  • Проводять екскурсії і приймають оплату за рекреаційні послуги працівники відділів еколого-освітньої роботи, рекреації, Солонецького ПНДВ та Вижницького ПНДВ з видачею розрахункових квитанцій.

 

За більш детальною інформацією телефонуйте:

+38(098)5891200 - Ілля Сорокан