В гості до Святого Миколая!

❄️День Святого Миколая – це улюблене свято дітлахів, коли збуваються найзаповітніші мрії! Воно сповнене дивом і добром. Але довгоочікувані подарунки та гостинці з’являються не тільки під подушками.
❄️Директор Парку Галина МАРЧУК зробила для діток працівників справжній сюрприз, організувавши поїздку до маєтку Святого Миколая в національний природний парк «Гуцульщина», де вони потрапили в справжню казку.
❄️Помічниця Миколая – Христина зробила невеличкий екскурс кімнатами та ознайомила малечу зі святковими листівками, старими новорічно-різдвяними іграшками, різнобарвними ліхтариками та ялинковими прикрасами.
❄️Дітки заглядали у дзеркало пустунів, у якому святий Миколай бачить дітей, що заслуговують на різочку та загадували бажання, доторкнувшись до трьох подушок на казковому ліжку в покоях Святого Миколая. Через них до господаря маєтку приходять віщі сни. Крім того, отримали велике задоволення від виготовлених власноруч янголят. Заспівали разом колядки, розповідали віршики та отримали з рук Миколая гостинці, які він діставав з чарівних мішків
❄️На останок Святий Миколай щиро привітав своїх маленьких гостей і їх батьків з різдвяними святами та побажав миру, злагоди та здоров’я.
🙂Щиро дякуємо за незабутню казкову подорож Святому Миколаю та працівникам національного природного парку «Гуцульщина»!