Вітання директора до 28 річниці з дня створення Парку!

💐Щиро вітаю колектив з Днем створення національного природного парку «Вижницький»!
🌿Вже промайнуло 28 років з того часу, як Указом Президента України 30 серпня 1995 року створено національний природний парк «Вижницький». Його безкраї простори розкинулися поміж невисоких гір Буковинських Карпат, неосяжних природних лісових багатств, сріблястих плес бурхливих рік та галасливих водоспадів.
🌿В найскладніші часи ми стоїмо пліч-о-пліч задля досягнення нашої мети. Завдяки спільним зусиллям, праці та єдності за цей період досягнуто неабияких успіхів. З кожним роком ми розвиваємося, удосконалюємося та впроваджуємо нові ідеї, спрямовані на розвиток природно-заповідної справи. Відданість роботі, згуртованість та ентузіазм створили основу для нашого процвітання.
🌿Бажаю вам міцного здоров’я, добра, благополуччя, творчої енергії, нових досягнень, сил і наснаги на шляху до збереження та примноження природних багатств, успішної професійної діяльності, Божої опіки!
🌿Висловлюю щиру подяку Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України, органам місцевого самоврядування та Франкфуртському зоологічному товариству за підтримку та розуміння протягом цих років. Дякую кожному захисникові, який боронить наш спокій. Низький уклін Вам за відвагу і самовідданість у захисті України.
🌿Переконана, що тільки в єднанні та молитві до Господа за перемогу у визвольній війні над рашизмом, ми збудуємо незалежну і могутню державу, досягатимемо вагомих результатів у подальшому розвитку Парку та збережемо унікальні природні комплекси Буковинського краю.
🌿З повагою, директор НПП «Вижницький» Галина МАРЧУК.