Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою

Процес безповоротної зміни ґрунту і рослинності й зниження біологічної продуктивності, який в екстремальних випадках може призвести до повного руйнування біосферного потенціалу і перетворення території в пустелю внаслідок діяльності людини називають опустелюванням.
Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою запроваджено Генеральною Асамблеєю ООН в 1995 році. Дата свята була обрана невипадково – в річницю прийняття Конвенції ООН по боротьбі з опустелюванням 17 червня 1994 року.
Цей день – чудовий привід замислитись над проблемами збереження і відтворення родючості українських земель. Адже зберегти рідну землю для майбутніх поколінь, передати її у спадок нащадкам квітучою і багатою – наш святий обов’язок.
Екологічну бесіду про боротьбу з ерозією ґрунтів та відтворення його родючості, провела екоосвітянка Ольга Дудченко з дітьми села Зеленів, які прийшли допомогти в благоустрої території Музею природи.

Новини

Ліси для нащадків

Кожен висаджений саджанець — це не просто деревце, а вклад у здорове довкілля, символ турботи про наступні покоління та віри в зелене майбутнє України. «Ліси для нащадків» – під таким символічним гаслом в урочищі Стебник на території Парку відбулася екологічна акція з висадження саджанців модрини європейської та ялини звичайної. До заходу долучилися учні 10 класів […]

  • Екологія
  • Охорона
  • Події