Дивовижний світ грибів

🍄Гриби – дивовижні живі організмами, які одночасно поєднують в собі якості, притаманні і рослинам і тваринам і віднесено до окремого царства. Вони унікальні за своєю будовою, способом життєдіяльності і різноманітності. Вони дихають, живляться, ростуть, розмножуються і відмирають.
🍄Європейський день грибів відзначається щороку четвертої суботи вересня. До його відзначення екоосвітяни спільно з педагогами та школярами 6,7 та 8 класів ОЗ «Карапчівський ЗЗСО І-ІІІ ст.», 8-Б класу Чорногузівського ліцею, 7 го класу Берегометської гімназії, 6 та 7 класами Коритненського опорного ліцею, 7 класом Берегометського ліцею №2, 6 класом Вижницької спеціалізованої школи, 6-В класом Берегометського ліцею №1 та 7-А класом ОЗ «Мигівський ліцей» проведені уроки-семінари на тему «Дивовижний світ грибів». Учні переглядали презентацію, пригадали їстівні і отруйні гриби, послухали інформацію і цікаві факти про них, їх значення в природі і цінність для людей, а також відшукували 10 назв грибів і відгадували вікторину.
🍄Таке незвичне свято може й не привернути уваги, так само як і маленький грибочок. Але якщо поцікавитися й бути уважним, є всі шанси відкрити для себе новий світ.
💛💙Дякуємо ЗСУ за кожен новий день!
P.S. Дякуємо за співпрацю вчителю географії Оксані РУСНАК та вчителям біології Жанні ГАВАЛЕШКО, Аліні АЛЄКСАНДРОВІЙ, Галині КОФЛЕР, Тетяні ЗАВ’ЯЛЕЦЬ, Тетяні ТАРНОВЕЦЬКІЙ, Любові КОЛОТИЛО та Ларисі КЛИМ