Збори трудового колективу

Сьогодні, 15 вересня 2022 року відбулися збори трудового колективу національного природного парку «Вижницький». На зборах обговорювались питання фінансово-економічного стану установи, виконання основних завдань в природоохоронній, рекреаційній, науково-дослідній та еколого-освітній сфері та перспективи розвитку Парку.
Відмічено позитивні зрушення в аспекті зміни меж (розширення) території національного природного парку «Вижницький», а саме здобуто згоду Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства щодо включення у склад Парку земель ДП «Заставнівське держспецлісництво АПК» площею 2583,5га. Дане питання погоджене на рівні Чернівецької обласної військової адміністрації.
Окрім, зазначених вище питань на обговорення було винесено питання щодо можливого призначення на посаду директора національного природного парку «Вижницький» Єрему Романа Івановича.
Колектив Парку у черговий раз висловив одностайну позицію, що керівником установи повинен стати один з кращих досвідчених працівників установи з якостями управлінця, а також виступив категорично проти призначення Єреми Р.І. на посаду директора національного природного парку «Вижницький».
У свою чергу, на зборах прийнято рішення направити звернення до керівника Чернівецької обласної військової адміністрації, щодо висловлення нинішньої позиції працівників Парку.