Жовтогруді синички потребують нашої турботи

🐦День синички в Україні – екологічне свято, приурочене зимуючій пташці з яскравим пірʼям. Цей осінній день обрали недарма. Прадавні слов’яни помітили, що саме о цій порі жовтогруді птахи злітаються ближче до людських домівок, бо в лісах корму вже обмаль і підгодовують їх взимку. Маленька й швидка представниця пернатих символізує працьовитість і завзятість.
Працівники Парку до відзначення цього дня підготували цікавий матеріал, для школярів 2-А класу ОЗ «Мигівський ліцей» і 4-А класу Берегометського ліцею №1. В ході екозаняття учні дізналися цікаві факти про синичку, переглядали відеоролик і розфарбовували цих яскравих пернатих.
Жовтогруді спритні пташки потребують нашої турботи і допомоги не тільки в своє свято, але й у важкий зимовий період!

Учні 3-А класу Драчинецького опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів активно приєдналися до заходів, присвячених Дню синички. Вони з великим захопленням працювали над проектом у групах, створюючи чудові "Хатинки для синичок". Крім того, юні творці організували виставку своїх малюнків та виготовили унікальні "Годівнички для синичок". Цей творчий процес не лише збагатив їхні навички, а й став чудовим способом відзначити та вшанувати наших пернатих друзів.